DEDEK MRAZ PRIHAJA…

SPREDOVI DEDKA MRAZA

  • sreda, 13. december 
    17.00 – Limbuš, Pekre, Radvanje

iz smeri Laznica po Limbuški cesti – desno na Lackovo cesto – 1. postanek 17.05 Lackova-Ob Blažovnici (AP) – naprej po Lackovi cesti – desno na Bezjakovo ulico – 2. postanek 17.20 Bezjakova (KS Pekre) – naprej po Bezjakovi ulici – levo na Rožnodolsko ulico – 3. postanek 17.35 Zvezna-Rožnodolska – desno po Zvezni ulici – levo na Macunovo ulico – levo po Pohorski ulici – desno med bloki – 4. postanek 17.50 Radvanjski trg – naprej po Pohorski ulici – levo na Lackovo cesto – 5. postanek 18.15 Pošta Limbuš – naprej po Lackovi cesti – skozi krožišče v Limbušu – naprej po Ob Blažovnici 

  • petek, 15. december 
    17.00 – Studenci, Nova vas

po Ruški cesti iz smeri center mesta – desno na Iztokovo ulico – 1. postanek 17.05 Iztokova (OŠ Janka Padežnika) – levo po Valvazorjevi ulici – desno na Gorkega ulico – naprej po Radvanjski cesti – levo na Metelkovo ulico – desno Kardeljevi ulici – 2. postanek 17.30 Kardeljeva (OŠ Tabor I) – levo po Antoličičevi – levo po Radvanjski cesti – desno po Boršnikovi ulici – desno po Ulici Pohorskega odreda – 3. postanek 17.45 Majcigerjeva (OŠ Gustava Šiliha) – naprej po Ulici Pohorskega odreda – levo na Ulico Proletarskih brigad – desno na Engelsovo ulico – levo na Šarhovo ulico – 4. postanek 18.00 Šarhova (vrtec Studenci) – naprej po Šarhovi ulici – levo na Pekrsko cesto – 5. postanek 18.15 (Dom pod Gorco) – naprej po Pekrski cesti – desno na Ulico Frana Žižka – naprej po Limbuški cesti – preko pentlje naprej po Valvazorjevi ulici – levo na Ruško cesto 

Skip to content