Vpis otrok

VPIS OTROK V ŠOLSKO LETO 2024/2025

Vpis otrok v šolsko leto bo potekal od 8. aprila do 12. aprila 2024.

Za vpis potrebujete EMŠO otroka, EMŠO staršev oz. skrbnikov. Starši z začasnim prebivališčem v Sloveniji z vlogo oddate tudi potrdilo o začasnem prebivališču.

• Vlogo za vpis otroka oddate po elektronski pošti vrtec.studenci@vrtec-studenci.si (skenirane in poslane v “pdf” obliki),
  • Vlogo za vpis lahko odate na upravi Vrtca Studenci Maribor, Groharjeva 22, – VHOD 4, vsak dan od 8.00 – 15.00, v sredo od 8.00 – 16.00.
  • Vlogo za vpis lahko pošljete po pošti.

V uradnem terminu vpisa vpisujemo otroke, ki vključno s 01. 01. 2025 dopolnijo 11 mesecev in starši ne uveljavljajo starševskega dopusta.

Prosimo vas, da natančno preberete navodila za vpis, ki so priložena ob Vlogi.

Dnevi odprtih vrat v naših enotah bodo potekali v času uradnega vpisa od 9.00 do 11.00 ure.

PRAVILNIK O POSTOPKU VPISA

VPIS OTROK v šol. leto 2023/2024

1. Vlogo za vpis otroka oddate po elektronski pošti vrtec.studenci@vrtec-studenci.si (skenirane in poslane v “pdf” obliki)

2. Vlogo za vpis otroka oddate osebno na upravi Vrtca Studenci Maribor, Groharjeva 22, 2000 Maribor v času uradnih ur:

• vsak dan od 9.00 do 12.00 ure
  • v sredo od 14.00 do 16.00 ure

Vloga za vpis mora biti izpolnjena v celoti.  Vpisujemo otroke, ki do vključno 1.1. 2024 dopolnijo starost 11 mesecev.

V primeru povečanega vpisa  se vloge točkujejo, o sprejemu otrok odloča komisija za sprejem otrok.

Vloga za vpis si lahko prenesete spodaj. Po elektronski pošti bomo sprejemali vloge skenirane samo v “pdf “obliki